Medžio energijos tekmė
Esame vieni su kitais gamtoje labai tampriai susiję ir gyvybines jėgas galima papildyti vieni kitų pagalba.
Saugokime mus supančią gamtą, dažniau pavaikščiokime basomis, apkabinkime medžius, palakstykime su vėju…
2020 01 30 18.00 – 20.30 val. „Žaliojoje gamtos mokykloje”, Agnapolio 18, Smiltynų I km., Kauno raj. Tai reguliarus kasmėnesiniai susitikimai ne tik pedagogams, bet ir tėvams. Net jei ir anksčiau juose nedalyvavote, visada galite prisijungti. Pedagoginių studijų vakare ieškosime atsakymų į klausimą „kaip dirbti / gyventi su vaikais, kad jie liktų dėkingi visą gyvenimą?”,…
DATA: 2019 SPALIO 18 D. LAIKAS: 2019 SPALIO 19 D. 9.00—17.00 VAL. 2019 SPALIO 20 D. 9.00—17.00 VAL. VIETA: AGNAPOLIO G. 18, SMILTYNŲ I KM., KAUNO RAJ. “ŽALIOJI GAMTOS MOKYKLA” KAINA: REGISTRACIJOS AVANSAS 11 EUR. (atvykus į paskaitą, 10 eurų grąžinama, 1 eur.lieka banko mokesčiams ir apskaitai, neatvykus avansinis mokestis negrąžinamas.) PASKAITA NEMOKAMA (finansuojama iš projekto lėšų net…
Vaikams kurie auga gamtos apsuptyje, t.y. apsupti augmenijos, o ne miesto pastatų, mažėja vaikų psichikos sutrikimų rizika paauglystėje ir vyresniame amžiuje.Danijos mokslininkai tyrė 900 000 vaikų nuo 1985 iki 2013 m.Jie nustatė, kad vaikai, užaugę erdvėse su mažiausiu „žaliųjų zonų“ kiekiu, turėjo iki 55 proc. didesnę psichikos sutrikimų atsiradimo riziką.Mokslininkai naudojo palydovinius vaizdus, kad nustatytų,…
Estijos švietimo sistema iš tiesų puikiai pasirodo tarptautiniuose reitinguose. Naudojant konvencininį, tačiau tikslų, PISA reitingų kriterijų, Estijos penkiolikmečiai jau daugybę metų gauna vienus aukščiausių įvertinimų. Estija spaudoje dažnai vadinama „naująja Suomija“ ir kitais skambiais epitetais, lyginančiais mažą Baltijos valstybę su pažangiausiomis švietimo sistemomis pasaulyje. 2015 m. Estija buvo tarp dešimties geriausių šalių matematikos ir skaitymo užduotyse, o štai moksliniai įgūdžiai…
Lietuvos mokyklų vadovai ir mokytojai pastebi, kad Lietuvoje sparčiai daugėja „supermamyčių“, „supertėvelių“, taip pat vadinamųjų tėvų „sraigtasparnių“, kurie gyvena savo vaikų gyvenimą. Pasirodo, Lietuvoje mokyklose užduotus namų darbus kartu su vaikais ar už vaikus daro apie pusė visų tėvų, o elitinėse mokyklose – dar daugiau. Tokį savo elgesį šiuolaikiniai tėvai vadina atsakinga tėvyste, o psichologai…