KVIEČIAME Į PEDAGOGINIŲ STUDIJŲ VAKARĄ „UNIKALŪS VAIKŲ UGDYMO METODAI”

2020 01 30 18.00 – 20.30 val.

„Žaliojoje gamtos mokykloje”, Agnapolio 18, Smiltynų I km., Kauno raj.

Tai reguliarus kasmėnesiniai susitikimai ne tik pedagogams, bet ir tėvams. Net jei ir anksčiau juose nedalyvavote, visada galite prisijungti.

Pedagoginių studijų vakare ieškosime atsakymų į klausimą „kaip dirbti / gyventi su vaikais, kad jie liktų dėkingi visą gyvenimą?”, gvildensime įvairias pedagogines temas iš įvairių šaltinių, kaip padėti vaikams išgyventi pilnavertę vaikystę.

Vyks mokymasis vienų su kitais ir iš kitų bendraminčių grupėje.

Veda: Jolanta Lipkevičienė („Žaliosios  gamtos mokyklos“  direktorė, straipsnių autorė, asmenybės  ugdymo trenerė, aktyvi visuomenininkė, seminarų mokytojams ir tėvams  rengėja, tarpusavio santykių konsultantė. Tarpininkauja tarp mokyklos, vaiko ir šeimos mokyklose, darželiuose, padeda suprasti šiuolaikinius vaikus ir kurti jiems tinkamas aplinkas.)

Registracija tel. 8600 81221, el. paštu: zgm.laiskas@gmail.com

Kaina: 10 eurų.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *