PASKAITA Buvimo kartu su vaikais svarba ir „Tautskola 99 Baltie Zirgi“ mokyklos komandos patirtis.

Naujas psichologijos supratimas, kaip tai įtakoja šiandieninį ugdymo metodikų pasirinkimą.

Data: 2019 gegužės 08 d.
Laikas: 17.30 val.
Vieta: “Žaliojoje gamtos mokykloje”, Agnapolio g. 18, Smiltynai, Kauno raj.
Lektorius: Ojars Rode, paskaita vyks rusų k. su vertimu į lietuvių k.
Latvijos Drusti miestelio „Tautskola 99 Baltie Zirgi“ mokyklos įkūrėjas ir direktorius, fizikos bei matematikos mokytojas. Dr. mokytojo praktiko Ojars Rode sukurtoje prieš 25 metus „Tautskola 99 Baltie Zirgi“ mokykloje ne deklaracijose, bet realybėje vaikams leidžiama mokytis savo individualiu tempu, sveikame mikroklimate, mišriose amžiaus grupėse. Mokykloje puoselėjamos Latvijos tautinės tradicijos, ryšys su gamta.
Registracija būtina: tel. 8600 81221 arba el.paštu zgm.laiskas@gmail.com
Kaina: 20 eur.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *