Similar Posts
Ilgakiemio mokykloje vykusioje tarptautinėje konferencijoje apie ekonominį, socialinį, ekologinį tvarumą.
2019 gegužės 28 d. Ilgakiemio mokykloje vykusioje tarptautinėje konferencijoje apie ekonominį, socialinį, ekologinį tvarumą “Žaliosios gamtos mokyklos” direktorė Jolanta Lipkevičienė skaitė pranešimą,,Kokio ugdymo (ne)reikia, kad vaikai (ne)taptų dėžučių žmonėmis”. J.Lipkevičienė dalinosi ir “Žaliosios gamtos mokyklos” patirtimi. J.Lipkevičienės pranešimas buvo klausytojų pripažintas pačiu naudingiausiu.Kitoje nuotraukoje Ilgakiemio mokyklos direktorė A.Gužauskienė, J.Lipkevičienė, prof. O. Monkevičienė ir Kauno r….
Mokytoja Laima Sakalauskienė, Butano Karalystės švietimo ministro Thakur S. Powdyel kalbos įžvalgos.
Mūsų mokyklos mentorė, anglų kalbos mokytoja Laima Sakalauskienė pasiklausiusi Butano Karalystės švietimo ministro Thakur S. Powdyel kalbos (https://www.facebook.com/edukatoriai.lt/videos/350866642189642/), ant popieriaus išguldė savo įžvalgas, kuriomis dalinasi su visais: Mokytojus jis vadina švietėjais (educators), nes mokytojas gali būti bet kokios profesijos žmogus, kuris ką nors moko. Žmonės pasirinkę tapti mokytoju, pasirenka labai svarbų, bet labai sudėtingą ir…
Jolanta Lipkevičienė, LTF konferencijoje „Vaikas – darbo priemonė ar aukščiausia vertybė”
Jolanta Lipkevičienė, Žaliosios gamtos mokyklos direktorė, LTF konferencijoje „Vaikas – darbo priemonė ar aukščiausia vertybė” su pranešimu Kokio ugdymo (ne)reikia, kad vaikai (ne)taptų dėžučių žmonėmis?”
„Vaikai augantys gamtos apsuptyje užauga laimingesni
Vaikams kurie auga gamtos apsuptyje, t.y. apsupti augmenijos, o ne miesto pastatų, mažėja vaikų psichikos sutrikimų rizika paauglystėje ir vyresniame amžiuje.Danijos mokslininkai tyrė 900 000 vaikų nuo 1985 iki 2013 m.Jie nustatė, kad vaikai, užaugę erdvėse su mažiausiu „žaliųjų zonų“ kiekiu, turėjo iki 55 proc. didesnę psichikos sutrikimų atsiradimo riziką.Mokslininkai naudojo palydovinius vaizdus, kad nustatytų,…