Seminaras “UGDYMAS TARP GALIMA IR DRAUDŽIAMA”

Kviečiame į seminarą

“UGDYMAS TARP GALIMA IR DRAUDŽIAMA”

2020 sausio 11 d. 11.00—17.00 val.

“Žaliojoje gamtos mokykloje”

Agnapolio g. 18, Smiltynai, Kauno raj.

Lekt. Jolanta Lipkevičienė

„Žaliosios gamtos mokyklos“  direktorė, straipsnių autorė, asmenybės  ugdymo trenerė, aktyvi visuomenininkė, seminarų mokytojams ir tėvams  rengėja, tarpusavio santykių konsultantė.

Tarpininkauja tarp mokyklos, vaiko ir šeimos mokyklose, darželiuose, padeda suprasti šiuolaikinius vaikus ir kurti jiems tinkamas aplinkas.

Nesulaukdamas jokių draudimų, vaikas ima jaustis nesaugiai. Logika tokia: jei man viskas galima, vadinasi, aš niekam nerūpiu. Tad vaikas ima elgtis agresyviai, tarsi prašydamas, kad jį kas sustabdytų. Jei ribų per daug – vaikas tam tikra prasme žlugdomas. Nes tokiu atveju tėvai jį bando apsaugoti nuo visko, kitaip tariant – nuo paties gyvenimo. Mokykloje atsiskleidžia šeimoje įgyti vaiko gebėjimai įsisavinti žinias, mąstyti, bendrauti, nesileisti skriaudžiamam, neskriausti kitų, suvokti kitų vaikų ir mokytojų elgesį, gebėti etapiškai prisitaikyti prie grupės. Užauginti sveiką, fiziškai stiprų, aktyvų, smalsų, pasižymintį geromis elgesio manieromis, gebantį rasti išeitis iš kebliausių situacijų vaiką – tai ne kareivėlį iš molio nulipdyti.

Registracija el.paštu: zgm.laiskas@gmail.com, tel. 8600 81221, 8611 58183

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *